Новина

Рівне планує реконструкцію зовнішнього освітлення

11:09, 16 Вересня

зображення новини

Делегація експертів компаній NEFCO, Sweco та Гарде, що спеціалізуються на екологічних проектах, 12 – 13 вересня відвідала Рівне.

Експерти працювали над проєктом «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне».  Як повідомляє Рівненська міська рада, цей проєкт планується реалізувати спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО та фінансовою організацією, що забезпечить виділення гранту для проєкту.

Проєкт включає два компоненти: впровадження заходів з термомодернізації та реконструкцію вуличного освітлення, що є досить енергоефективним з точки зору економії витрат міського бюджету.

Експерти спільно з представниками міста (управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій, управління житлово-комунального господарства, КП «Міськсвітло») працювали над компонентом вуличного освітлення.

Місто, підписавши кредитну угоду з НЕФКО, зобов’язується повертати кредитні кошти, тому є доцільним впроваджувати найбільш енергоефективні заходи.

Зауважимо, що НЕФКО –Північної екологічної фінансової корпорації (Nordic Environment Finance Corporation – NEFCO), створеної в 1990 році п’ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією і Швецією. Корпорація надає фінансову підтримку різним екологічно важливим проектам, головним чином, у країнах Центральної і Східної Європи.