Новина

Ресторан у Рівному хоче купити землю на березі Усті

13:16, 09 Березня

зображення новини

Понад 30 соток землі, а саме ділянку, що на вулиці Набережній, 1-А хоче придбати розташований ресторан «Спорт». Про це повідомляє веб-сайт “Радіо Трек”.

Як розповіла на засіданні бюджетної комісії міськради начальник управління комунальною власністю Наталія Поліщук, половину ділянки займає приміщення ресторану. Орендує землю він тут понад 20 років. Депутати цікавилися, якою може бути ціна 1 кв. метра землі у цьому місці, і скільки грошей за ділянку можна виручити.

Ділянка,що на вулиці Толстого біля ветлікарні продавали за близько 1000 грн за 1 кв метр, на вулиці Соборній, 260 між гастрономом і взуттєвим магазином – за 1100 грн. Тож орієнтовно за ділянку під рестораном “Спорт” можна отримати понад 3 мільйони гривень“,-зазначила Наталія Поліщук.

Декого з депутатів змусило вагатися те, що нині ресторан платить за оренду землі півмільйона гривень. Але Наталія Поліщук зауважила, що заклад навіть після викупу землі сплачуватиме земельний податок у розмірі 1% від нормативної грошової оцінки. Тож комісія рішення про продаж землі підтримала.

Уляна ТИМОЩУК