Новина

Про свята і пам’ятні дні квітня за новим та старим календарями розповіли у ПЦУ

17:45, 03 Квітня

зображення новини

Цього місяця відзначаємо найбільше християнське свято – Світле Христове Воскресіння. Цьогоріч Великдень припадає на 16 квітня.

У неділю перед Пасхою, 9 квітня, відзначатимемо Вхід Господній в Єрусалим, Вербну неділю, яка розпочинає Страсний тиждень – особливий період усього церковного року. Унікальність цього тижня є такою, що кожен його день називається Великим, а богослужіння, що звершуються в цей час, не повторюються впродовж року.

У вівторок другого після Пасхи тижня звершується особливе загальноцерковне поминання всіх від віку спочилих православних християн. Цей день носить назву Радониця (проводи), і цьогоріч припадає на 25 квітня.

А в останній день квітня, 30 квітня, вшановуватимемо пам՚ять святих жінок-мироносиць, відзначаючи цей день як загальне свято всіх жінок-християнок.

Протягом квітня сумні і радісні події по-особливому відображатимуться у святах і днях пам’яті, віддзеркалюючи все, що відбувається і в нашому житті. Але свято Воскресіння Христового є свідченням того, що життя завжди перемагає смерть. Тож нехай Господь дарує нам духовні сили протистояти злу, смутку і темряві, аби перемогти ворога і наблизити свято миру і перемоги!

За інформацією сайту “Релігійна Правда”.