Новина

Працівникам МВС пообіцяли підвищення заробітної плати

13:57, 11 Січня

зображення новини

Сьогодні, 11 січня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський повідомив про те, що правоохоронці отримають підвищення заробітних плат вже з лютого 2022 року.

Президент доручив Уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% уже з 1 лютого. Це не тільки поліцейським, а й рятувальникам, прикордонникам, нацгвардійцям, працівникам міграційної служби.

Враховуючи, що у бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково, за рахунок так званого Ковідного Фонду, на 2022 рік в Законі про держбюджет на це передбачено додаткових 2,8 мільярда гривень. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено 1 мільярд гривень.

«Наголошу, кошти для такого підвищення заробітних плат нам вдалось отримати завдяки спецоперації «Акциз». Її за моїм дорученням розпочато проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року. Це, за інформацією ДПС, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 мільярда гривень», – повідомив Денис Монастирський.

Також міністр зазначив, що вже з лютого буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло. Співробітники МВС матимуть гідну винагороду за свою результативну роботу.

Про це повідомили на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.