Новина

Поранений боєць із Рівненщини відзначений нагрудним знаком

16:22, 09 Березня

зображення новини

Нещодавно зі столичного військового госпіталю повернулася мама млинівчанина Юрія Волкова – бійця 130-го окремого розвідувального батальйону, який 5 січня цього року був важко поранений біля населеного пункту Золоте-4 на Луганщині. Тоді вантажівка ГАЗ-66, в якій був Юрій, здійснювала заходи логістичного забезпечення і потрапила на невідомий вибуховий пристрій (ймовірно, протитанкову міну ТМ-62). Внаслідок вибуху  загинув Сергій Дичек із Хмельниччини, а нашого земляка у важкому стані доправили у Харківський госпіталь, а згодом – в Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь», де Юрій переніс операцію та лікується.

Власне, саме у столиці командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Сирський відвідав поранених вояків та вручив їм відзнаки Командування Сухопутних військ ЗСУ. Серед нагороджених – і Юрій Волков. Генерал-лейтенант нагородив його почесним нагрудним знаком «За службу».

Зокрема, у витязі з Наказу зазначено: «За проявлену особисту мужність та героїзм, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя нагородити нагрудним знаком «За службу» Волкова Юрія Олександровича – водія протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 130 окремого розвідувального батальйону оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України, старшого сержанта».