Новина

Польський бізнес інвестуватиме у Рівненщину

11:30, 24 Вересня

зображення новини

Інформацію про зустріч з представницею іспансько-польської компанії пані Барбараю повідомив на своїй сторінці очільники Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

У дописі пан Віталій розповів, що інвестори готові інвестувати кошти у 400 Га землі для вирощування свіжих ягід та овочів на території Рівненської області. Одна з основних причин для інвестування – наявність у компанії кваліфікованих спеціалістів родом з Рівненщини, які готові повернутись на Батьківщину і працювати «в рідній стороні» поруч із дітьми та родиною. Саме у такий спосіб влада хоче повертати наших заробітчан додому.

Це Барбара, представник іспансько-польської компанії. Вони готові інвестувати кошти у 400 Га землі для вирощування…

Опубліковано Віталій Коваль Понеділок, 23 вересня 2019 р.

Зауважимо, що зустріч голови ОДА відбулася у Любліні. Віталій Коваль очолює делегацію з Рівненщини, що бере учать у 8-му щорічному Конгрес Ініціатив Східної Європи.  Також місцеве самоврядування та виконавчу владу Рівненщини на Конгресі представляє заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський. Конгрес відбувається 23 – 24 вересня під егідою Європейської Комісії.

До слова, упродовж цьогорічного Конгресу науковці, працівники органів місцевого самоврядування та експерти різних галузей обговорюватимуть питання побудови довготривалих стосунків, регіональної співпраці держав Центральної та Східної Європи. Загалом Конгрес – це місце зустрічей тисяч практиків транскордонного співробітництва та майданчик для діалогу науки, культури, освіти, місцевої влади, творців і керівників з цієї частини Європи.

Захід зібрав більше тисячі учасників, які впродовж двох днів працюють у форматі панельних дискусій і сесій, у кожній з який присутні учасники з України або обговорювалася тематика відносин з нашою державою. Крім того, учасники працюють над питання розвитку співпраці у сферах туризму, освіти, інноваційних технологій, енергозбереження.

Значна увага під час Конгресу приділяється питання залучення інвестицій із фондів ЄС та розвитку бізнесу. Для цього паралельно діє Форум партнерів – місце для знайомства та співпраці бізнесменів із держав Східної Європи.