Новина
Поліцейські викрили нелегальну АЗС, яка забруднювала землі Рівненщини
11:27, 23 Липня

Незаконну АЗС на вулиці Шевченка у Дубровиці виявив дільничний офіцер відділення поліції.
За словами поліцейських, внаслідок незаконного функціонування автозаправної станції здійснюються викиди шкідливих речовин на ґрунтовий покрив, що призводить до очевидного забруднення та псування земель, а також створює загрозу для довкілля.
Поліцейські провели обшук у складських та гаражних приміщеннях вказаної АЗС, які належать 36-річному місцевому жителю. Під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили бочку ємністю 3 м.куб. із вмістом дизельного палива, обладнання для АЗС, а саме: шланги, насоси, пістолет для заправки.
Наразі триває досудове розслідування.
