Новина

Платники податків Рівненщини сплатили понад 411 мільйонів гривень на підтримку армії

10:32, 09 Вересня

зображення новини

За січень-серпень поточного року на підтримку українських військових платники податків Рівненщини сплатили понад 411 мільйонів гривень військового збору.

За словами в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислава Грабового, порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 260 млн гривень, або на 30 відсотків.

Лише у серпні до бюджету надійшло 59 млн грн, що на 21 млн грн, або 56 відсотків більше, ніж торік.

У податковій службі нагадують, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування, підтримки та реформування армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню (зокрема, доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами).

Тож офіційне працевлаштування, своєчасна виплата заробітних плат та інших легальних доходів – це основне джерело надходжень військового збору.

Владислав Грабовий дякує всім платним податків, які в цей нелегкий для країни час сумлінно сплачують податки, і тим самим наближають Україну до Перемоги!

Про це повідомила Рівненська обласна рада.