Новина

Пластуни з Рівненщини розповідають про організовані заходи

17:02, 02 Квітня

зображення новини

З початку 2021 року Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр організував та допоміг іншим в організації багатьох заходів. Про що вони розповідають на своїй сторінці.

За ці три місця працівники центру провели онлайн презентацію Пласту для освітян Дубровиччини. 

Зробили вишкіл пмд-2 “Подорожник”, де пластуни почерпнули знання сфері домедичної допомоги та отримали сертифікат міжнародного зразка від Червоного Хреста.

Читайте також: Пластунів Рівненщини навчали першої медичної допомоги


Розробили та успішно почали впровадження програми для закладів загальної середньої освіти “Школа активної учнівської молоді “АКТИВАЦІЯ”. Вже побували у трьох закладах громад Великого Житина, Великого Олексина та Шпанова.

Читайте також: На Рівненщині почали реалізовувати проект “Школа активної учнівської молоді”

Центр допоміг в організації вшанування вояків Здовбицької теренової сотні УПА, що загинули у Микитових ровах.

Читайте також: На Рівненщині вшанували вояків Здовбицької сотні УПА

Допомогли провести Шевченкіаду, задля вшанування 207-річниці з дня народження великого кобзаря Т.Г.Шевченка.

Читайте також: На пластовій оселі “Волошки” відбулося змагання “Шевченкіада 2021”

На пластовій оселі “Волошки” відбувся вишкіл впоряду, де учасники вдосконалили свої знання в одному із найважливіших пластових аспектів.

Також до оселі завітали два юнацьких куреня: курінь ім. князів Острозьких провів там власну курінну раду, де хлопці переобрали курінний провід. Дівочий курінь ч. 112 ім. Надії Світличної зібрався разом, аби організувати насичені курінні сходини, які вдалися дівчатам на славу.

Читайте також: Як минули вихідні на пластовій оселі “Волошки”

Провели 3-х денну майстерню із вивчення пластової методики у рамках проекту “Етноосвіта”. Після закінчення майстерні учасники мають змогу створити новий навчальний курс, який покликаний не лише навчати і розвивати творчу особистість дитини та підлітка, а й нести у собі етнічну складову, що роститиме патріота та справжнього українця.

Читайте також: На пластовій оселі “Волошки” стартував зліт учасників проєкту Етноосвіта

Спільно з 11 куренем УСП НепрОсті провели онлайн-вишкіл “Твої 11 вмілостей”. Розповідали десяткам юнаків та юначок Рівненської округи, а також безлічі інших куточків України про все, що потрібно знати, аби здобути таку вмілість як “економіст”.

На платформах центру відбулась онлайн-лекція “Крути: правда та міфи”, де лектором виступив історик, пластун, голова наглядової ради НСОУ Пласт – Юрій Юзич. Розповідали про маловисвітлені факти та спростовували поширені міфи з цієї історичної події.

Читайте також: 29 січня пластуни проведуть онлайн-лекцію “Крути: правда та міфи”

Мали зустріч у Вербській сільській раді, що на Дубенщині. У підсумку, центр отримав перспективу тісної співпраці, адже всі сторони зацікавлені в розвитку молодіжної політики та пластового руху на Дубенщині.

Також провели тренінг з командотворення для палацу дітей та молоді м. Рівне.