Новина
Пластуни Рівненщини стали донорами крові
16:05, 19 Червня

Команда Рівненського обласного пластового центру сьогодні долучилася до акції «Перемога у нас в крові». Рівненські пластуни навідалися до центру переливання крові і залишили там частинку себе для доброї справи.
“Виявляється, це зовсім не складно, а для когось – це може врятувати життя! Тим паче, що у складний період карантину, в банках крові України спостерігається значний дефіцит. Особистим прикладом демонструємо безпечність процедури і повідомляємо, що це ще й корисно для власного здоров’я” – наголосили пластуни Рівненщини.

