Новина

Півсотні нелегальних заправок Рівненщини зупинились добровільно

14:56, 25 Вересня

зображення новини

На Рівненщині тривають заходи із виявлення незаконних АЗС. Мобільні групи у складі представників правоохоронних та інших контролюючих органів перевірили 165 об’єктів, які торгують нафтопродуктами.  Про це повідомляє Рівненська ОДА з посиланням на інформацію Національної поліції.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області, діяльність 18 незаконних АЗС припинили правоохоронці, а 49 – зупинили свій незаконний промисел самостійно завдяки профілактичній роботі. 

Нагадаємо, що в області працюють робочі групи у складі представників Нацполіції, екологічної інспекції, управлінь Держпраці та Держпродспоживслужби з метою припинення функціонування нелегальних автозаправок.

На сьогодні, у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події зареєстровано 32 матеріали про діяльність незаконних заправок.

Крім того, на правопорушників вже склали 15 адміністративних протоколів. Із них 14 – за порушення порядку провадження господарської діяльності за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 1 – за порушення правил перевезення небезпечних вантажів за статтею  132-1 КУпАП.  

Санкція статті 164 КУпАП передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 17 до 34 тисяч гривень, або до 85 тисяч гривень – за вчинення таких дій повторно.  За результатами перевірок слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за чотирма фактами. 

Під час відпрацювань поліцейські перевіряють, чи законно працюють особи на АЗС, зокрема й студенти. Вказану інформацію правоохоронці скеровуватимуть в Управління Держпраці Рівненської області.