Новина

Педагог із Рівненщини – у ТОП-50 найкращих учителів України

15:42, 17 Серпня

зображення новини

До ТОП-50 найкращих учителів України потрапила Галина Семенович з міста Дубно,

Про це повідомляє Суспільне. Імена учителів, які потрапили до ТОП-50 премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 оголосили 15 серпня. Переможця планують оголосити у жовтні.

Вчителька початкових класів Дубенської школи №6 Галина Семенович – серед пів сотні претендентів на головну винагороду премії. Усього організатори отримали майже три тисячі заявок, 760 анкет пройшли технічний відбір.

Вчителька з Дубна у своїй анкеті написала, що багато років впроваджує технологію перспективно-випереджального навчання. Саме тому труднощів у засвоєнні матеріалу в період карантину практично не було.

Кожен вчитель, який хоче ефективно співпрацювати зі своїми учнями і отримувати очікувані результати, або хоча б наближені до таких, має бути не тільки джерелом знань, а й помічником і другом кожної дитини, постійно вдосконалюватися сам і вдосконалювати методи роботи з дітьми, — написала на конкурс Галина Семенович.

Суспільному Галина Семенович розповіла, що 15 років керує недільною школою “Божа нивка“, що діє при Свято-Вознесенському храмі ПЦУ в Дубні. Номінували на премію її колишня учениця Дарина Андріюк та мама.

Я не тільки не очікувала потрапити в ТОП-50, я ще й не очікувала що хтось може мене на цю премію номінувати. Я ніколи, в міру своєї скромності, не номінувала б себе сама. І коли на початку травня до мене подзвонила Аня Смолько представниця Global Teacher Prize Ukraine, то це було для мене великою несподіванкою. Я з переживання навіть не запитала, хто мене номінував, – розповіла Галина Семенович.

Каже, що не поспішала відсилати анкету, але 20 липня відправила заявку з необхідними матеріалами. Бо не могла зневажати тих людей, які вірять в учителя і високо цінують її професійність, сказала вона.

На сайті організаторів ГО “Освіторія” йдеться, що Національна премія Global Teacher Prize Ukraine існує з 2017 року. Відтоді в ній взяли участь 5 486 українських вчителів.

31 серпня організатори оголосять ТОП-10 Global Teacher Prize Ukraine 2020, а 3 жовтня у Міжнародний день вчителя стане відоме ім’я вчителя-переможця, який отримає винагороду у 250 тисяч гривень.

Читайте також: Школи Рівного готуються до трьох режимів навчання