Новина

Пам’ятник Жертвам Чорнобиля руйнується у Рівному

15:45, 26 Квітня

зображення новини

У 2001 році у Рівному встановили пам’ятник Жертвам Чорнобиля. Зараз він третій рік як руйнується. З ініціативи місцевих чорнобильців у 2020 році розробили проєктно-кошторисну документацію. На його ремонт потрібно витратити понад мільйон гривень, але грошей на це так і не знайшли.

“Ідея вже на часі років п’ять, а вже так щільно займалися років три, напевно. В основному впирається питання у фінансування, добилися фінансування проєктно-кошторисної документації, цього всього. Вже воно оплачуване, зроблено документацію, чекаємо тільки за депутатами і міською владою”, – розповідає член ГО “Рівненські ветерани-чорнобильці” Павло Бречко.

У 2020 році проєкт розробили, але ремонтні роботи так і не розпочали. Про це розповідає Суспільне.

У міськраді пояснють, що якраз закінчилась бюджетна комісія, відповідно, це питання було підняте і внесено в перелік об’єктів як такі, що мають бути реалізовані в цьому році. Якщо на голосуванні на сесії буде прийнято рішення в такому формулюванні – на нього будуть виділені кошти та в цьому році буде реалізовано.

За проєктом, зовнішній вигляд пам’ятника не зміниться. Майже 1,2 млн гривень планують витратити на заміну бетонних підпірних стін та на гранітні укріплення основи, на якому стоїть постамент, а також на облаштування території.