Новина

Пам’ятні заходи, молебні та футбольний турнір – як на Рівненщині відзначили свято Покрови

14:30, 16 Жовтня

зображення новини

На Покрову на Рівненщині відбулося ціла низка подій та заходів, до яких активно долучилися партійці “Європейської Солідарності“. Цього дня в різних куточках області вшановували пам’ять наших героїв, полеглих за Україну, а також вітали тих, хто захищає її нині.

У селі Владиславівка на Млинівщині освятили новий пам’ятний знак, який був встановлений за ініціативи члена нашої команди Олега Левчука.  На сільському кладовищі поховані 11 повстанців, які загинули у 1947-му.

–  Це вже дев’ятий пам’ятний знак на могилах героїв, який встановила наша команда на теренах Дубенщини, Млинівщини, Демидівщини і Радивилівщини. Бо ж мертві воскресають лише там, де є могили, – зазначив кандидат у депутати Рівненської обласної ради Олександр Дехтярчук.

А в селі Аршичин на Млинівщині у День захисника України згадали подвиг героя-кіборга Олександра Кравчука. За підтримки команди «Європейської Солідарності» на приміщенні сільської школи було встановлено пам’ятну дошку на честь кіборга, який у 2015 році брав участь у боях за Донецький аеропорт. Про долю Олександра досі немає жодної інформації . Востаннє він телефонував рідним далекого 2015 з терміналу Донецького аеропорту…

На Дубровиччині партійці «ЄС» та їхні однодумці провели низку заходів на вшанування наших героїв. Вранці відбулися молебні за полеглих у храмах  ПЦУ, зокрема у селі Кураш. Згодом активісти вшанували пам’ять учасників бойових дій, патріотів України, які поховані на сільському цвинтарі. Потому громада зібралася на молебень на Кургані-могилі, між селами Кураш та Бережниця.

Партійці зі Здолбунівщини цього дня вшанували пам’ять повстанців в урочищі Гурби, де у 1944 році відбувся найбільший в історії бій УПА. Згодом партійці “Європейської Солідарності” та однодумці побували на могилах повстанців, січових стрільців, а також героїв сьогодення, які загинули на Сході України.

А в Рівненському районі відбувся благодійний футбольний турнір організований у пам’ять про Тараса Прончука, який у дев’ятнадцять років загинув на Сході України. Він був наймолодшим серед бойових побратимів та встиг винести з поля бою чотирьох поранених товаришів.

Пам’ятаємо про героїв! Урочище Гурби, Європейська Солідарність – Здолбунівщина 🇺🇦

Опубліковано Європейська Солідарність. Рівненщина Середа, 14 жовтня 2020 р.