Новина

Операція «Урожай» на Рівненщині: ринок праці виводять з тіні

16:53, 19 Вересня

зображення новини

На Рівненщині зросла кількість найманих працівників, зайнятих у сільському господарстві. Про це повідомляють податківці Рівненщини.

Так, з травня податківці розпочали проведення операції «Урожай». Вони промоніторили виплату реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарстві, зокрема на етапі посівної кампанії, обробки та збирання урожаю, продажу продукції, надання послуг сільськогосподарською технікою тощо.

Податківці області провели зустрічі та семінари для представників органів місцевого самоврядування та сільськогосподарських товаровиробників. На них спілкувалися про оподаткування доходів.

У  результаті роз’яснювальної роботи підприємці офіційно працевлаштували майже півтори тисячі найманих осіб на більш як 200 підприємствах. Окрім того, на 14 виробництвах підвищили рівень заробітної плати.

Така робота позначилася й на доходах місцевих бюджетів.

У результаті детінізації відносин у галузі сільськогосподарського виробництва майже півтисячі громадян задекларували доходи від здійснення діяльності в галузі сільськогосподарського виробництва на суму понад 8,6 мільйонів гривень.