Новина

«Олімпійське літо – 2021» завершилося на Рівненщині

17:37, 15 Вересня

зображення новини

Щороку комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області за участю територіальних громад організовують та проводять на Рівненщині Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи «Олімпійське літо». Це змагання, які об’єднують різні масові заходи, спортивні ігри, руханки, до яких залучають дітей та молодь.

Нарешті організатори підсумували цьогорічне “Олімпійське літо”, переможцями якого стали:

Рівненська територіальна громада – І місце,

Вербська територіальна громада – ІІ місце,

Сарненська територіальна громада – ІІІ місце.