Новина
Окупанти вчинили нові обстріли, в ЗСУ – загиблий і троє поранених
09:59, 11 Вересня

Від ворожих обстрілів з початку доби 11 вересня загинув один український воїн, ще троє отримали поранення.
Про це повідомив пресцентр командування Об’єднаних сил у ранковому зведенні.
Станом на сьому годину ранку суботи, 11 вересня, зафіксовано два порушення режиму припинення вогню російсько-окупаційними військами. В районі Новогнатівки ворог застосував заборонені Мінськими домовленостями артилерійські системи калібру 122 мм. Поблизу Золотого-4 російсько-окупаційні війська вели вогонь по позиціях українських захисників із ручних протитанкових гранатометів, підствольних гранатометів та стрілецької зброї.
“В результаті ворожого вогню один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав вогнепальне поранення несумісне з життям, ще троє військовослужбовців дістали осколкові поранення”, – розповіла речниця командування ОС Лідія Нанівська.
Вона зазначила, що після надання першої медичної допомоги поранених воїнів транспортували до лікувального закладу. Стан їхнього здоров’я середньої тяжкості.
Командування Об’єднаних сил висловило щирі співчуття рідним і близьким загиблого.
Варто зазначити, що полеглий 11 вересня – перша безповоротна бойова втрата ЗСУ з початку цього місяця.
