Новина

Одиноких мам з Рівного змушують повернути соціальну допомогу

16:13, 19 Серпня

зображення новини

У Рівному управління праці та соціального захисту населення почало розсилати одиноким матерям листи, в яких повідомляє, що в липні “переплатило” їм матеріальну допомогу і тепер треба її віддавати, пише “Рівне вечірнє“.

Відповідну інформацію оприлюднив лікар Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “Охматдит” Арсен Ільїн на своїй сторінці в соцмережі. Він надав фото листа від управління, отриманого однією з рівненських мам.

Хароший мальчік і команда профукали на себе грошики, де взяти не знають, вирішили в мам забрати.Наказують мамочкам…

Опубліковано Арсеном Ільїном Вівторок, 18 серпня 2020 р.

 

В управлінні соцзахисту міста Рівне інформацію про розсилку подібних листів підтвердили.

Ми дійсно почали розсилати такі листи. Попередня Постанова Кабміну, видана в березні, дозволяла виплачувати одиноким метерям матеріальну допомогу в старих розмірах “на період карантину та місяць після”. Це було зроблено для того, щоб мінімізувати потік громадян, що звертаються в управління з різних питань. Проте в липні до нас надійшла інша Постанова Уряду, що вступила в дію з 1 липня, яка вимагає від мам вже знову писати відповідні звернення в управління, а від нас – здійснення перерахунку за липень. Оскільки ми за цей місяць, керуючись старою постановою, вже нарахували мамам-одиначкам допомогу, то тепер мусимо її перерахувати назад. – прокоментувала начальниця структури Віра Мельник.

Тепер матеріальну допомогу як одинокі матері отримуватимуть лише ті, хто працевлаштований офіційно. Тому що деякі матері, щоб отримувати виплати від держави, працюють неофіційно або ж взагалі не працюють, таким чином зловживаючи своїм становищем.– додала Віра Мельник.