Новина

Одна з перших громад у Володимирецькому районі на Рівненщині офіційно перейшла до ПЦУ

10:01, 30 Вересня

зображення новини

Перехід релігійної громади села Заболоття до Православної України став одним із перших на півночі Рівненщини. Ще в січні цього року люди вирішили офіційно вийти зі складу Московського патріархату. Однак, як і в більшості громад цей процес виявився болісним.

Через маніпуляції священників Московського патріархату людей вводили в оману стосовно переходу, канонічності об’єднаної української церкви та, власне, своєї належності до московської церкви.

Як бачимо процес реєстрації нової громади затягнувся на понад 6 місяців. Лише 25 вересня уже новий голова ОДА Віталій Коваль видав Розпорядження про реєстрацію ще 11-ти статутів релігійних громад, які вирішили перейти з Української Православної Церкви (Московського патріархату) в Православну церкву України. Заболоттівська парафія там теж значиться.

Таким чином, не зважаючи на маніпуляції, а подекуди відверту брехню та залякування релігійних осіб московського патріархату в Україні все більше громад приєднуються до власної української помісної церкви.