Новина
ОДЕК вчетверте поспіль переміг у Кубку Рівненщини з футболу.ФОТО
11:28, 13 Вересня

Оржівський «ОДЕК» вчетверте поспіль став володарем Кубка Рівненської області з футболу.
У фіналі, що відбувся у Млинові, оржівці перемогли клуб Другої обласної ліги «Олімп» (Сарни) 2:0. Голи на рахунку Владислава Семенчука та Романа Савицького. Їх оржівці забили ще до перерви. Догравав «ОДЕК» матч у меншості, адже травмувався його капітан Сергій Чикалюк-Козакевич, а замін вже не було. Втім, чисельною перевагою “Олімп” не скористався.
Для «ОДЕКа» цей Кубок Рівненщини став тринадцятим в історії клубу, починаючи з 2001 року.

за матеріалами Рівненської обласної федерації футболу
