Новина

Захисники України зі Здолбунівщини відзначили День бійця територіальної оборони

13:46, 07 Жовтня

зображення новини

5 жовтня на базі Рівненського загальновійськового полігону були проведені урочисті заходи з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони з військовозобов’язаними. Про це повідомили в Здолбунівській РДА.

Під час проведення зборових заходів було здійснено виконання вправ курсу стрільб з АК-74, пістолету Макарова та проведення практичних занять з тактичної, інженерної, військово-медичної підготовки та зв’язку.

За результатами проведення заходу усі військовозобов’язані отримали практичні навички та досвід для оборони свого краю.

Також відбулося нагородження особового складу, який досяг високих показників під час проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» у 2019 навчальному році.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня бійця територіальної оборони, Почесною грамотою Рівненської облдержадміністрації було нагороджено військовослужбовців, зокрема і двох наших земляків, а саме: Володимира Павлюка, заступника командира військової   частини А7070 Здолбунівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Рівненської області, лейтенанта резерву та Дмитра Хомицького, заступника начальника штабу військової частини А7070 Здолбунівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Рівненської області, капітана резерву.

Подяками Здолбунівської районної державної адміністрації було відзначено Віктора Шеретюка, молодшого лейтенанта запасу військової частини А7070 та Едуарда Цирона, старшину 1 статті запасу військової частини А7070.

По завершенню заходу для бійців територіальної оборони був організований святковий концерт.