Новина
На Запоріжжі загинув сержант Сергій Власюк, позивний «Дізель»
16:38, 01 Грудня

Сарненська громада з глибоким сумом повідомляє про трагічну загибель свого земляка — сержанта Сергія Віталійовича Власюка.
Непоправна втрата сталася 26 листопада 2025 року поблизу Річного Запорізької області, коли ворожий дрон уразив транспортний засіб, на якому військові поспішали на допомогу побратимам.
Шлях Воїна та Людина Честі
Сергій Власюк, відомий серед військових як «Дізель», а згодом як «Дід» за мудрість та спокій, був взірцем чесності та працьовитості. Ще в юності він служив у десантних військах, а своє професійне життя присвятив залізниці, де 19 років працював машиністом дизельного тепловоза.
Проте, коли Батьківщина опинилася в небезпеці, він не вагався:
2014–2015 рр.: Доброволець мотопіхотного батальйону «Горинь», пройшов важкі бої, двічі виходив з оточення після обстрілів у найгарячіших точках Донбасу.
2021 р. та повномасштабне вторгнення: Підписав контракт із 44 окремою артилерійською бригадою. З перших днів повномасштабної війни був на бойових завданнях на Київщині, Донеччині та Запорізькому напрямку, де ділився досвідом із молодшими бійцями.
За свою мужність Сергій Віталійович був відзначений низкою відомчих та державних нагород, зокрема «Сталевим хрестом» / «Срібним хрестом» та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».
Навіть у коротких відпустках, він поспішав назад зі словами: «Я потрібен хлопцям там. Вони молоді й без досвіду — я мушу бути поруч».
У Героя залишилися дружина Тетяна, донька Яна та син Віталій, який продовжує справу батька і зараз також захищає Україну на фронті.
Сьогодні воїну віддали останню шану..
