Новина

На Рівненщини сільського голову засудили за несвоєчасне подання декларації

16:22, 19 Вересня

зображення новини

За результатами розгляду протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 3 ст. 172-6 КУпАП, суд притягнув до адміністративної відповідальності голову однієї із сільських рад Володимирецького району. Вказаний сільський голова повторно протягом року несвоєчасно подав без поважних причин щорічну декларацію. Такі декларації особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування мають подавати щорічно у вказані законодавством терміни. Про це повідомляє прес-служба Рівненської прокуратури.

Прокурори довели, що посадовець територіальної громади минулого року вже притягувався до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП у вигляді накладення стягнення в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 гривень), про те цьогоріч повторно несвоєчасно подав без поважних причин щорічну декларацію, а тому його судом визнано винним у вчиненні зазначеного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень з позбавленням права обіймати посади державного службовця чи службовця органів місцевого самоврядування строком на 1 рік.

Не погодившись з постановою суду особа, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, оскаржила її до Рівненського апеляційного суду.

За результатами апеляційного перегляду справи, апеляційну скаргу правопорушника залишено без задоволення, а постанову суду І інстанції про накладення штрафу та позбавленням права обіймати посади державного службовця чи службовця органів місцевого самоврядування без змін.