Новина

На Рівненщині з’явиться карта мережі публічних послуг

15:35, 01 Листопада

зображення новини

За доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, у Рівненській області сформують актуальну мапу мережі закладів з надання публічних послуг.

Уряд запропонував 8 методик моделювання мереж – загальної середньої освіти, первинної медичної допомоги, вторинної медичної допомоги, культури, центрів надання адмінпослуг, соціальних послуг, центрів безпеки, а також молодіжної інфраструктури, фізичної культури і спорту.

Саме тому, спочатку буде перевірено мережі існуючих об’єктів області та уточнено їх геолокації. Пізніше розпочнеться процес позначення на інтерактивній карті усіх проєктів: реорганізованих, та тих, що вже існують. На загальній карті буде змодельовано оптимізовану мережу об’єктів. Це дозволить побачити, де можна зекономити кошти місцевих бюджетів на утримання всіх інфраструктурних об’єктів, через які надаються послуги і сервіси.

“Мапа мережі надання публічних послуг має постійно оновлюватися та поповнюватися новою інформацією. Тому зараз перед нами стоїть завдання – визначити реальну кількість і стан усіх закладів, які необхідно нанести на карту. Спочатку ми будемо моделювати мережу надання публічних послуг, а потім працювати з візуалізацією. На карті буде детальний опис про об’єкт та його послуги. Ключовим показником буде транспортна доступність. Відтак, планується розробити спеціальну базу, яка буде формувати створення необхідного маршруту до потрібного місця”, – розповів перший заступник директора Регіонального інформаційно-комп’ютерного центру Олександр Терещенко, який входить в робочу групу зі створення мережі публічних послуг.

Інформує Рівненська Обласна Державна Адміністрація