Новина

На Рівненщині з’явиться дорожній мобільний загін

18:02, 09 Жовтня

зображення новини

З метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації зимових періодів, в Україні буде створено 4 центри дислокації спеціальних мобільних загонів. Один із них базуватиметься на Рівненщині.

У  зимовий період наступають надзвичайні ситуації, пов’язані із хуртовинами та сильними опадами у вигляді снігу. З метою ліквідації суцільної ожеледиці на автомобільних дорогах державного значення, ДП «Рівненський облавтодор» отримає 10 одиниць спеціальної снігоочисної техніки: вітчизняні автомобілі КрАЗ 65055-05 обладнані поворотними відвалами виробництва AEBI SCHMIDT та солерозкидальним обладнанням точного дозування виробництва AEBI SCHMIDT.

6 з 10ти КрАЗів уже прибули на Рівненщину. Також до складу мобільного загону спеціального призначення ДП «Рівненський облавтодор» з власних ресурсів залучає наявну важку спецтехніку. А саме: три роторні снігоочисники, а також важкий бульдозер МОАЗ та важкий автогрейдер.

 

Рівне було обрано центром дислокації одного з спеціальних дорожніх загонів не даремно, адже працівники рівненського облавтодору не раз приходили на допомогу в складних погодних ситуаціях іншим регіонам: Житомирщині, Черкащині, Миколаївщині, Тернопільщині, Львівщині та в Одеській області.

Станом на сьогоднішній день ДП «Рівненський облавтодор» – єдине в області підприємство, що має розгалужену мережу філій, яка покриває всю територію Рівненщини, а також спеціальну техніку і кадри для того, щоб виконувати роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

“Створення на Рівненщині потужної матеріально – технічної бази для зимового утримання доріг – ще один крок до досягнення стратегічної мети поставленої перед собою керівництвом області: перетворення Рівненщини на центр північно-західного регіону” – повідомляють у службі автомобільних доріг Рівненщини.