Новина

На Рівненщині журналістці розбили вікно авто – поліція почали розслідування

12:33, 03 Лютого

зображення новини

У вівторок, 2 лютого, у Здолбунові в приватному подвір’ї невідомі розбили бокове вікно автомобіля. 28-річна власниця авто відразу повідомила про це поліцію. Інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

Жінка працю журналісткою та пов’язує скоєний злочин саме із професійною діяльністю. Крім того, вона балотувалася у кандидати в депутати на місцевих виборах та брала активну участь у політичній виборчій кампанії.

“Ви хоч би записку лишили від кого вітання. Я б вам написала лист-подяку, що не лобове. Полюбому ж це читаєте, напишіть анонімно в якомусь телеграмі хоч за що, бо вас, мої добродії, аж надто багато. І будь ласка давайте поговоримо. Ми не в тому часі живемо, щоб таким займатись. Чекаю слідчу групу, злочин зафіксовано. Сподіваюсь на розслідування, а в мене, чесно, стан психологічно дуже неприємний”,написала на своїй сторінці Ольга Ферар.

У поліції розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Нині встановлюють особу, причетну до кримінального правопорушення. Розслідування вказаного злочину перебуває на особистому контролі керівництва поліції Рівненської області.