Новина
На Рівненщині згорів ще один автомобіль
17:58, 18 Червня

Сьогодні, 18 червня, Острозькі рятувальники ліквідували пожежу легкового автомобіля, що загорівся під час руху на автодорозі Городище-Рівне-Старокостянтинів.
На спецлінію “101” надійшло повідомлення про пожежу легкового автомобіля в селі Грим’ячі.
Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що вогнем повністю охоплено легковий автомобіль марки ВАЗ 2103.
Вогонь повністю знищив автомобіль.

Як повідомляють в ДСНС, жертв та постраждалих немає.
Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
