Новина

На Рівненщині за період пандемії зафіксовано більше 2 тисяч випадків захворювання на коронавірус.

10:07, 06 Червня

зображення новини

Станом на ранок 6 червня на Рівненщині зареєстровано 16 нових випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Це:
-6 мешканців з м.Рівне;
-2 з м.Сарни;
-2 з м.Дубно;
-1 з м.Здолбунів;
-1 з Гощанського району (Гоща);
-4 з Рівненського району (Оржів – 2, по одному в селах Великий Олексин і Зоря).

Вік хворих від 21 до 76 років.

Таким чином в Рівненській області, за період пандемії, маємо 2026 випадків захворювання на коронавірус. З них 341 медпрацівник і 150 дітей.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, 41 випадок летальний. На жаль, померла 56-річна жінка з с.Кам‘яне-Случанське Сарненського району.

Подолали COVID-19 уже 1082 людини. Сьогодні одужало ще 18 хворих із Здолбунівського, Рівненського районів та міста Рівне.

На перевірці в Рівненському обласному лабораторному центрі та Центрі громадського здоров’я перебуває ще 120 зразків.