Новина
На Рівненщині з облавтодору вдалось стягнути мільйони гривень заборгованості
13:54, 24 Липня

Державні виконавці Рівненщини продовжують повертати працівникам борги з виплати заробітної плати.
У червні 2020 року з окремих боржників державним виконавцям вдалося стягнути мільйони гривень заборгованості. Одну з найбільш сум – 1 575 626 гривень – стягнуто з ДП «Рівненський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Довгоочікувані кошти отримали 258 працівників підприємства. Однак, підприємство ще продовжує боргувати 2,1 мільйона гривень.
Загалом у червні працівники органів виконавчої служби області повернули 318 стягувачам більше 3 мільйонів гривень.
Як повідомляють у пресцентрі Головного територіального управління юстицій в Рівненській області, від початку року державні виконавці стягнули більше 18 мільйонів гривень заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Наразі в Управлінні забезпечення примусового виконання рішень у Рівненській області перебуває 1296 виконавчих документів про стягнення заборгованості із виплати заробітної плати.
