Новина

На Рівненщині визначили рекордсменів з підтягування

17:06, 15 Червня

зображення новини

Підтягування на перекладині – досить популярна та універсальна силова вправа, яка дає можливість підтримувати гарну фізичну форму та статуру. Підтягуватися вчать ще зі шкільної лави і, напевно, багато хто з нас колись здавав такі нормативи на заняттях з фізкультури. Підтягуватися по суті уміють усі. Але виконати його технічно вірно, та ще й найбільшу кількість разів протягом 30 секунд, мали можливість учасники, мабуть самого найскладнішого конкурсу «Спортивні рекорди. Підтягування на перекладині», який проводив комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.

В умовах карантину, учасники змагались заочно. Відео з підтвердженням власного рекорду вони надсилали на сторінку «Спорт для всіх Рівненщини», що у соціальній мережі Facebook.

Слід відзначити, досить велику активність, адже цією подією протягом чотирьох днів з 12 по 15 червня було охоплено аудиторію в понад 7 тисяч!

При підведенні підсумків, судді враховували дотримання всіх вимог техніки виконання вправи, які були зазначені у відповідному положенні. Тому результати багатьох учасників суддівською колегією були зараховані частково, або, навіть, не були повністю зараховані.

Отож, за підсумками проведення конкурсу, в напруженій боротьбі перше місце здобув Андрій Гучок із Здолбунівського району. Друге місце посів Михайло Бульботка з Володимирецького району. Бронзова нагорода дісталася Богдану Кучмею з міста Дубно. Окрім того, за волю до перемоги відзначено Сергія Тоюнду та Сергія Бадигу, обидва з Володимиреччини.

Всі вони будуть відзначені нагородами від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України в Рівненській області.

Фото ілюстративне