Новина

На Рівненщині визначили переможців шостого туру “Олімпійського літа”

15:08, 10 Серпня

зображення новини

Комунальний заклад “Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області підвели підсумки 6 туру Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу “Олімпійське літо” у Рівненській області.

За його умовами, учасники з 7 по 10 серпня 2020 року завантажували відео у відповідній події на сторінці “Спорт для всіх Рівненщини” в соцмережі “Фейсбук”, на якому демонстрували довільну рухову активність обов’язково з використанням велосипеда, самоката, скейта, гіроборда, гіроскутера, моноколеса, моноскутера, тощо.

Перемогу здобував той учасник, відео з яким отримало найбільше вподобань у відповідній події “Олімпійське літо на Рівненщині. 6 тур” в соціальній мережі “Фейсбук”.

За підсумками проведення заходу, перше місце здобула Соломія Стецюк з міста Острог.

Друге місце посів Максим Федорук з Бугаївської ОТГ, а бронзова нагорода дісталася Володимиру Хайчевському з міста Радивилів. Як повідомляють організатори заходу, всі переможці будуть нагороджені дипломами, медалями, призами та сувенірами від організаторів заходу.