Новина

На Рівненщині визначили переможців ще одного спортивного змагання онлайн

16:03, 25 Травня

зображення новини

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням національного олімпійського комітету України в Рівненській області підвели підсумки конкурсу «Спортивні рекорди. Віджимання з хлопком». Повідомляє Управління молоді та спорту Рівненської ОДА

За  умовами змагання, учасники з упору на витягнутих руках виконували віджимання з хлопком від підлоги. Для виконання завдання встановлювався час – 30 секунд, за які необхідно було здійснити найбільшу кількість віджимань з хлопком, що відображалося у вигляді короткого відео на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у фейсбуці.

Всі учасники конкурсу «Спортивні рекорди. Віджимання з хлопком» повинні були дотримуватись чотирьох фаз виконання завдання, зазначених у відповідній події: “Спортивні рекорди. Віджимання з хлопком”.
Кут згинання рук в ліктях повинен був становити приблизно 90 градусів і таким повинно бути кожне наступне віджимання з хлопком, якщо кут згинання рук в ліктях при приземленні після хлопка був зафіксований значно більше 90 градусів.

У такому заочному заході брало участь 12 спортсменів з різних куточків Рівненщини.

Отож, за підсумками проведення конкурсу, в напруженій боротьбі перше місце здобув Михайло Марчук з міста Рівне (42 віджимання з хлопком). Друге місце посів Сергій Тоюнда з Володимирецького району (39 віджимання з хлопком). Бронзова нагорода дісталася Богдану Кучмею з міста Дубно (33 віджимання з хлопком). Всі вони будуть нагороджені медалями, дипломами і призами від організаторів конкурсу.
Дякуємо всім, хто долучився до заходу, вітаємо переможців та запрошуємо до участі в наступних активностях.