Новина

Переможців сьомого туру “Олімпійського літа” визначили на Рівненщині

12:03, 18 Серпня

зображення новини

Комунальний заклад “Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області підвели підсумки 7 туру Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу “Олімпійське літо” у Рівненській області.

За його умовами, учасники з 14 по 17 серпня 2020 року завантажували відео у відповідній події на сторінці “Спорт для всіх Рівненщини” в соцмережі Facebook, на якому демонстрували довільну рухову активність: гімнастика в домашніх умовах, на спеціально облаштованих майданчиках, вправи на вуличних тренажерах (брусах, перекладинах тощо).

Перемогу здобував той учасник, відео з яким отримало найбільше вподобань у відповідній події “Олімпійське літо на Рівненщині. 7 тур”.

За підсумками проведення заходу, перше місце здобула Вероніка Кінах з міста Острог.

Друге місце посів Максим Федорук з Бугаївської ОТГ, а бронзова нагорода дісталася Володимиру Хайчевському з міста Радивилів.

Як повідомляють організатори змагання, всі вони будуть нагороджені дипломами, медалями, призами та сувенірами від організаторів заходу.