Новина

На Рівненщині вшанували героїв УПА на місці головного штабу

13:21, 14 Жовтня

зображення новини

14 жовтня на Костопільщині вшанували Героїв – захисників України

О ранковій порі сьогодні у храмах району молилися за мир і спокій у державі, здоров’я та благополуччя мешканців територіальних громад, за тих патріотів, котрі загинули, відстоюючи незалежність та соборність України, в усі роки її становлення.

О 10.30 год. біля меморіалу «Герої не вмирають» відбувся урочистий захід за участі в.о.голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Коваля, голови Костопільської районної ради Сергія Ткачука, заступника міського голови Володимира Волоса, учасниківросійсько-української війни, батьків загиблих воїнів, членів братства ОУН-УПА та спілки політв’язнів і репресованих, військовослужбовців, духовенства, широкого кола громадськості.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-земляків та поклали квіти до меморіалу «Герої не вмирають», до підніжжя пам’ятного знаку Нілу Хасевичу, братської могили воїнів армії УНР, що на території Церкви Свято-Олександра Невського.

Опісля колона патріотично оформлених автомобілів та автобусів з учасниками заходу рушила до пам’ятного знаку на місці постою Головного командування УПА в урочище Гутвин.