Новина

На Рівненщині вкрали газу майже на мільйон гривень

15:54, 24 Червня

зображення новини

З початку 2020 року спеціалісти АТ “Рівнегаз” зафіксували понад 20 фактів несанкціонованого використання споживачами блакитного палива.

Як повідомляють в “Рівнегазі”, недобросовісним споживачам нараховано до сплати 984 000 гривень. Переважна більшість випадків стосується втручання в роботу побутових газових лічильників.

Нерідко у місцях несанкціонованих врізок у газопроводи наші спеціалісти виявляють витоки газу, що можуть призвести до вибухів та фатальних наслідків. Тому, несанкціоноване втручання у роботу газових мереж – це, в першу чергу, величезний ризик для безпеки наших споживачів , – прокоментував технічний директор АТ “Рівнегаз” Олександр Климчук.

Після того, як виявлено факти незаконного відбору блакитного палива, фахівці “Рівнегазу” складають акти про порушення, проводять відключення несанкціонованих споживачів та стягують завдані збитки, в тому числі через суд в примусовому порядку.

Окрім суми збитків, порушникам доведеться також сплатити всі послуги з відключення та відновлення газопостачання, а у разі пошкодження лічильника – його вартість разом із вартістю монтажних робіт.