Новина
В ОДА відзначили найкращих фермерів Рівненщини
11:46, 25 Червня

У Рівненській ОДА відзначили роботу 5-ти голів фермерських господарств області.
Як повідомляють в ОДА, аграрії отримали нагороду за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства області та з нагоди професійного свята – Дня фермера.
Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко нагородив Почесними грамотами Рівненської ОДА:
- Валентину Васільєву – голову фермерського господарства «Агросім’я» Здолбунівського району.
- Олександра Калюжного – голову фермерського господарства «Родина – 2007» Острозького району.
- Богдана Музику – голову фермерського господарства «Серпанок» Дубенського району.
Також цінні подарунки від Рівненської ОДА отримали:
- Василь Мовчаниця – голова фермерського господарства «Покоси», Рівненський район.
- Олександр Романчук – голова фермерського господарства «Влада», Млинівський район.
– Ми дуже цінуємо роботу кожного з вас. Ця невелика кількість нагород, не відображає роль фермерів у агропромисловому комплексі області. Ви забезпечуєте потреби жителів нашого краю. Фермерські господарства є основними учасниками ярмаркових заходів в області, а також постачальниками картоплі та овочів в бюджетні установи. Ми намагаємося бути вашими партнерами і готові завжди допомогти та підтримати. Адже ваш успіх – це наш спільний успіх. Кожне ваше звернення цінне і ми, по максимуму, намагаємося вирішити всі ваші проблеми, – звернувся до присутніх Ігор Тимошенко.
За словами директорки департаменту агропромислового розвитку Надії Переходько, фермерські господарства області спеціалізуються на виробництві зернових та зернобобових, овочів, картоплі. У минулому році виробничу діяльність здійснювало 368 фермерських господарства, які мають в користуванні понад 33 000 гектарів сільськогосподарських угідь. В середньому на 1 фермерське господарство припадає 92 гектари.
