Новина

На Рівненщині відкрили Школу мистецтв в ОТГ

10:57, 13 Серпня

зображення новини

Вчора, 12 серпня, у Великому Житині, що у Рівненському районі, відкрили філію Комунального закладу “Школа мистецтвШпанівської сільської ради.

Маленькі та дорослі мешканці сіл Великий Житин,  Малий Житин та Бармаки Рівненського району зможуть навчатися мистецтву ближче до свого дому.- йдеться у дописі Освіти Рівненщини.

Школа мистецтв

Якщо ви думаєте, що школи мистецтв можуть бути лише у містах, то приклад Шпанівської громади демонструє зворотне!У селі Великий Житин відкрилася філія комунального закладу «Школа мистецтв» Шпанівської сільської ради Рівненського району. Відтепер кожна дитина громади матиме доступ до мистецького навчання.

Опубліковано Школа мистецтв Шпанівської сільської ради Четвер, 13 серпня 2020 р.

 

Щиро вболіваю за талановитих учнів, які навчатимуться тут, долучаючись до створення прекрасного. Це черговий поступ у розвитку Шпанівської ОТГ. Коли люди займаються не пустими балачками, а ділом — то неодмінно досягають результату. Маємо гарний приклад плідної та злагодженої праці. Висловлюю подяку за роботу голові Шпанівської ОТГ Миколі Столярчуку. Важливо на власних теренах створити всі умови для культурного та духовного розвитку дітей, облаштувати належним чином середовище, де формуватимуться їхні цінності, інтереси та світогляд. Адже наші діти — це наше майбутнє! – прокоментував в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Олександр Набочук у своєму дописі у мережі Facebook.На урочистій події презентували гімн Школи мистецтв. Його слова написала мешканка громади Леся Одарчук, а музику – викладачка закладу Юлія Лукомська.

Вихованці філії Школи мистецтв будуть навчатись грі на фортепіано, скрипці, бандурі та акордеоні. Частину інструментів було придбано за кошти місцевого бюджету Шпанівської ОТГ, іншу частину подарували небайдужі мешканці в  межах благодійної акції “Подаруй музичній школі інструмент”.