Новина

На Рівненщині відбувся віртуальний велопробіг на велостанках з РАЕС до Енергодара

16:44, 30 Серпня

зображення новини

У Вараші під час віртуального велопробігу від Рівненської до Запорізької атомки зібрали майже 40 тис. грн, повідомили на сторінці РАЕС у Facebook. Під час патріотичної акції “Енергодар — це Україна” учасники мали подолати на велостанках 1 350 км, що сполучають діючі електростанції України.

Про це розповіли у Суспільному.

Рівненські атомники ініціювали благодійну акцію “Енергодар — це Україна”, щоб підтримати мешканців тимчасово окупованого Енергодару й працівників Запорізької АЕС, які несуть службу у ЗСУ.

Учасники віртуального велопробігу, що відбувся 27-28 серпня, подолали 2 303 км.

“Наймолодшим учасником акції став 7-річний Ілля, який прокрутив педалі майже 3 кілометри. Хлопчик зі своїми однолітками зібрали на власному ігровому “блокпості” в населеному пункті поруч Вараша понад 1 800 грн, які пожертвували на підтримку акції”, – повідомили організатори.

Вони уточнили, що за час акції намет із велосипедними станками відвідали 73 людини. Онлайн приєдналися працівники Хмельницької та Південноукраїнської АЕС, жителі Дніпропетровщини. Вони разом подолали 1 782 км.

Найбільше – 250 кілометрів здолав працівник ПАЕС Олексій Волобуєв, який надіслав свої результати онлайн. Офлайн найбільше кілометрів – 208 проїхав працівник РАЕС Сергій Муравинець.

За інформацією організаторів, до велопробігу долучилось близько сотні людей.

38 137 грн, які зібрали під час акції, стане частиною суми, за яку планують придбати квадрокоптер для виконання бойових завдань українськими військовослужбовцями, які несуть службу у Запорізькій області.