Новина

На Рівненщині відбувся традиційний мандрівний пластовий табір

14:27, 27 Серпня

зображення новини

15-21 серпня 2020 року на Білому озері, поблизу міста Вараш традиційно відбувся мандрівний пластовий табір «Цвіт папороті». Про це повідомляє Вараська міська рада.

Літо в серпні подарувало нам тепло, а погода – трошки дощів, туманів, мряки, грози, злив, мжички… Сонце, гріх жалітись, теж з’являлось, тому ніхто не захворів, зате учасники мали змогу повправлятись у розпалюванні вогню з сирих дров. Також діти набули досвіду по вибору місця для встановлення наметів – адже пересохла земля не вбирала відразу всю воду і намети перетворювались подекуди на човни. – діляться враженнями учасники таборування.

Програма табору також включала заняття з традиційних пластових вмілостей, основи туризму та лідерства, плавання, вправи йоги, народознавство, вивчення українських пісень та куховарення.

Цього року ми знову активно впроваджували самоврядування. Одного дня всі посади таборового проводу були розподілені серед дітей, дорослі тільки здійснювали нагляд та втручались в процес в разі критичних ситуацій. Як наслідок, це розвинуло товариську конкуренцію, дружню співпрацю і підтримало нову таборову традицію, без чого активний відпочинок не був би таким приємним і веселим. – розповіли пластуни.