Новина

На Рівненщині відбувся перший трейловий забіг на підтримку ЗСУ

13:38, 09 Листопада

зображення новини

Днями у Вараші – місті-супутнику РАЕС, відбувся благодійний «Забіг під градирнями. Трейл 2022». На підтримку Збройних сил України бігли понад 150 учасників з різних міст.

Благодійний забіг Рівненської АЕС мав на меті зібрати кошти на придбання необхідного обладнання для
військових.

На стартовому майданчику зібралися спортсмени та аматори не лише Вараського району, а й з багатьох інших міст, таких як: Рівне, Нетішин, Дубно, Костопіль, Житомир. Бігли дистанції на вибір – 5 або ж 10 кілометрів.

“Трейл” передбачає біг сильно пересіченою місцевістю та бездоріжжям, тож маршрут пролягав ґрунтовими стежками і  дорогами, через дерев’яні містки околиці міста Вараш та сусідніх до нього сіл.

За словами голови ОМ ППО РАЕС Євгенія Буракова, забіг у форматі трейлу на Рівненщині проводиться вперше, до того ж це цілком новий досвід для Рівненської АЕС.

Також кожен із бігунів міг почастуватися польовою кухнею та зігрітися теплим чаєм. Безпеку заходу забезпечували волонтери-рятувальники та медики.

Незмінними учасниками стали працівники Рівненської та Хмельницької АЕС, спортсмени «РАЕС team», «Varash Running Club», «Amber Tri Sports», «Золота рукавиця».

Усі фінішери отримали пам’ятні патріотичні медалі, а призери ще й сувенірні подарунки від Рівненської АЕС та партнерів заходу.Також близько 150 небайдужих громадян, які зареєструвалися й не бігли, задонатили в благодійний «кошик» на підтримку ЗСУ. Їхнім вкладом у Перемогу стали понад 50 тисяч гривень, які були зібрані під час заходу.

«Сьогодні ми бачимо згуртованість нашого колективу, нашого народу, – коментує генеральний директор РАЕС Павло Ковтонюк. – Захід пройшов максимально успішно, адже долучилося чимало учасників та досягнута головна ціль – ми зібрали кошти для ЗСУ. Саме завдячуючи нашим захисникам, ми сьогодні можемо ось так збиратися. Чим більше таких заходів буде, тим більшою буде підтримка наших воїнів. Сподіваємося, що цей забіг також дав людям можливість відчути, що є миті радості та перемоги. Віримо, на горизонті Перемога всієї країни».

Попереду благодійний забіг Рівненської АЕС до Дня Святого Миколая. Тож організатори
запрошують усіх небайдужих стати частиною чергового заходу, спрямованого на підтримку ЗСУ.

Про це повідомили у прес-центрі ВП РАЕС.