Новина

На Рівненщині в стіні костелу виявили снаряди

18:01, 26 Вересня

зображення новини

Сьогодні, 26 вересня на спецлінію «101» надійшло повідомлення, що в стіні Благовіщенського костелу (римо-католицький храм) в селищі Клевань Рівненського району виявлені металеві предмети ззовні схожі на боєприпаси часів Другої світової війни. За вказаною адресою для ідентифікації виїхали працівники рівненського міськрайонного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій та спеціалісти групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення обласного управління ДСНС.

Фахівцями ДСНС на місці візуально було встановлено, що на висоті приблизно 15-20 метрів в зовнішній стіні костелу вмуровані металеві предмети, що дуже схожі на артилерійські снаряди калібром 76 мм та 85 мм. (усього 6 металевих предметів).

Групою піротехнічних робіт обласного управління ДСНС буде проводитися детальний огляд даних предметів із залученням спецтехніки, яка дозволяє працювати на висоті. Якщо інформація про боєприпаси остаточно підтвердиться саперами будуть проводитися невідкладні заходи по вилученню боєприпасів з подальшим їх знищенням у встановленому порядку.