Новина
На Рівненщині ще одна смерть від COVID-19
10:39, 22 Червня

Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує, що станом на ранок 22 червня на Рівненщині проведено 168 ПЛР-досліджень та підтверджено 23 нових випадків захворювання на COVID-19.
Це:
🔹15 мешканців з м.Рівне;
🔸3 з Рівненського району ( с.Біла Криниця, Великий Олексин, с.Бармаки);
🔸2 із Здолбунівського району (с.Глинськ, м.Здолбунів);
🔸2 із Зарічненського району (с.Борове);
🔸1 з Гощанського району (с.Бабин).
Вік захворілих від 17 до 78 років.
Таким чином в Рівненській області, за час пандемії, маємо 2982 випадки захворювання на коронавірус. Наразі в інфекційних відділеннях перебуває 225 хворих.
Через ускладнення, викликані коронавірусом, уже 58 випадків летальних. На ранок, на жаль, зареєстрована ще одна смерть – це 58–річний житель м. Костопіль.
Подолали COVID-19 – 1514 людей. На перевірці лабораторій області залишається 416 зразків.
Бережіть себе!
