Новина

На Рівненщині розпочалася операція з безпеки дорожнього руху

15:32, 01 Жовтня

зображення новини
На Рівненщині розпочалася операція “Безпека дорожнього руху – це життя”. Операція проходить як профілактичні заходи, під час яких створені спільні мобільні групи, до яких увійшли патрульні та представники Укртрансбезпеки. Вони перевіряють транспортні засоби, якими здійснюються перевезення пасажирів.

«Такі заходи проводяться в області щороку. Головними їхніми завданням є посилення контролю за дотриманням Правил дорожнього руху. Адже від цього залежить безпека на наших дорогах», – зазначив керівник управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра.

Профілактика учасників дорожнього руху запобігає загибелі та травмуванню людей, зниження аварійності та попередження її наслідків. Окрім того, патрульні пліцейські розпочали підготовчий етап осіннього комісійного огляду автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів.

Перевірка проводиться з метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг та залізничних переїздів після закінчення літнього сезону і належної підготовки її до зимового періоду експлуатації. Практичний етап огляду триватиме до 29 жовтня.