Новина

На Рівненщині реконструюють 43 амбулаторії

18:03, 01 Листопада

зображення новини

Три будівельні компанії з Рівного, Вінниці та Житомира проведуть реконструкції 43 амбулаторій Рівненщини в рамках проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

Для здійснення реконструкції було оголошено тендер, що наразі був проведений в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації.

“Раніше ми вже оголошували тендер на реконструкцію цих амбулаторій. Однак по частині лотів попередньої закупівлі не вдалося визначити переможців через невідповідність пропозицій учасників торгів. Тож сьогоднішнє розкриття пропозицій стосується саме переоголошених об’єктів реконструкцій”, – прокоментував керівник групи впровадження субпроекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.

Свої пропозиції учасники сьогоднішніх торгів подавали на реконструкцію 7 амбулаторій Рокитнівського району, 4 амбулаторій Дубровицького та 3 амбулаторій Сарненського районів, 10 амбулаторій в Острозькому та Дубенському районах та в містах Остріг та Дубно. Також планують реконструювати 7 амбулаторій Рівненського району, 6 амбулаторій в місті Рівне та Радивилівському районі й 3 амбулаторії в Здолбунівському районі. В Млинівському і Демидівському районах таких амбулаторій буде 3.

“На жаль, по лоту 3.4, а це амбулаторії міста Острога та Острозького району й міста Дубна та Дубенського району учасники торгів не подали жодної пропозиції тож наразі ми будемо звертатися до Банку з проханням дозволити переоголошення торгів за цим лотом”, – розповів Сергій Рибачок.

По решті лотів тендеру комісія з відбору послуг отримала пропозиції від учасників торгів й приступає до їх оцінки.

Інформує Рівненська Обласна Державна Адміністрація