Новина

На Рівненщині продовжують знешкоджувати боєприпаси часів Другої світової війни

17:04, 07 Липня

зображення новини

6 липня о 16:30 група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України Рівненській області провела знешкодження 2 артилерійських снарядів калібром 152 мм часів Другої світової війни. Вибухонебезпечні предмети було виявлено під час планованого обстеження території поблизу села Решуцьк Рівненського району.

Це відбувається на виконання плану завдань та заходів з протимінної діяльності Рівненської області у 2020 році, затвердженого головою обласної державної адміністрації. Групою піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області з 27 квітня розпочато роботи, щодо очищення від вибухонебезпечних предметів (розмінування) лісового масиву поблизу села Решуцьк Рівненського району на загальній площі 37,37 га.