Новина

На Рівненщині продовжують відкачувати воду зі затоплених господарств

17:56, 12 Липня

зображення новини

Сьогодні,12 липня,  рятувальники продовжують відкачують воду з підтоплених чотирьох домогосподарств у селі Бронники Рівненського району по вулиці Богдана Хмельницького.
До надання допомоги залучено дві одиниці спецтехніки ДСНС та п’ятеро рятувальників.
Підтопило домогосподарства через сильний дощ, що вирував з вечора 11 липня по день 12 липня.

Нагадаємо: Негода на Рівненщині наробила лиха

На Дубенщині бійці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Дубно надають допомогу громадянам по відкачуванню дощової води з п’яти підтоплених домогосподарств у місті  по вулиці Хмільній. До надання допомоги залучено один пожежний автомобіль, дві мотопомпи та семеро рятувальників.