Новина
На Рівненщині продезінфікували майже 200 об’єктів критичної інфраструктури
17:58, 04 Червня

З початку карантину групою радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС Рівненщини було здійснено 70 виїздів та проведено санітарну обробку 190 об’єктів критичної інфраструктури області.
Як інформують в ДСНС, до роботи було залучено 4 одиниці спецтехніки та 15 чоловік особового складу.
