Новина

На Рівненщині презентували кластер медичного туризму

16:34, 24 Вересня

зображення новини

Вчора, 23 вересня, відбулась презентація створення Кластеру медичного туризму Рівного та Рівненської області.

Читайте також: У Рівному презентують створення кластеру медичного туризму

До кластеру медичного туризму, який вирішили заснувати ГО “АЛТА-Асоціація лідерів туристичних агенств”, ГО “Рівне-ТАКМЕД” і дитяча клініка “БейбіДок“, долучаються і інші клініки, медичні установи і організації різних напрямків діяльності.

Намічена тісна співпраця з Українською асоціацією медичного туризму (Ukrainian Association of Medical Tourism), президентка якої, Віолетта Янишевська, запросила до участі вже в жовтні в Всесвітній виставці медичного туризму, що відбудеться цього року в Києві. Далі планують участь в виставці в Африці, для презентації українських клінік. Деякі області України вже активно розвивають цей напрямок. Ми – тільки починаємо. Розуміємо, що буде важко. Але без мотивації нічого не буде.повідомляють ініціатори створення кластеру.

Основна місія Кластеру – відкрити медичну спільноту Рівного і Рівненщини світу та покращити якість життя самих рівнян. Адже завдяки такій співпраці покращиться матеріальне забезпечення та ще більше зросте якість послуг в клініках. – прокоментувала голова ГО “Рівне ТАКМЕДТетяна Воронцова.