Новина

На Рівненщині працюватиме сироварня з виробництва крафтових сирів

13:34, 11 Березня

зображення новини

У селі Буща Рівненського району, на сімейній молочній фермі “Юнікасоль” працюватиме сироварня з виробництва крафтових сирів. Її відкрили власники ферми, родина Віти та Юрія Нечипоруків. Сімейне підприємство відвідали представники обласної ради та адміністрації. Про це йдеться на сайті облради.

СМФ “Юнікасоль” розпочала працювати у березні 2020 року в межах втілення проєкту “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села”, який впроваджується Рівненським обласним благодійним фондом “Любіть Україну” у рамках спільного проєкту уряду Швеції та Програма розвитку ООН в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку” за фінансової підтримки уряду Швеції.

Нині на сімейній фермі утримують 30 корів, а завдяки втіленню проєкту з виробництва крафтових сирів практикуватимуть замкнутий цикл виробництва. Також сири від виробників з Бущі вже набувають популярності серед земляків.

У межах відкриття підприємства було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між обласною радою, облдержадміністрацією та Громадською спілкою “Українська кооперативна федерація”. Для координації взаємодії та зусилля сторін задля сприяння соціально-економічному розвитку області, підвищення добробуту її жителів, ефективності діяльності місцевих громад та розвитку місцевої інфраструктури.