Новина

На Рівненщині посилюють боротьбу з нелегальними заправками

16:10, 28 Вересня

зображення новини

За два тижні 128 тіньових автозаправок припинили нелегальну торгівлю нафтопродуктами. У тому числі й 16 місць скупки паливно-мастильних матеріалів вздовж автомобільних доріг області.

Стосовно правопорушників зареєстрували 35 справ, а 18 – направили вже до суду.

Такі результати спільної роботи мобільних груп, до складу яких включені поліцейські, екологи, представники Держпраці та Держпродспоживслужби.

Про це повідомили заступнику голови Рівненської ОДА Ігорю Тимошенку під час засідання центру ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в області.

«Остаточно припинити нелегальну торгівлю нафтопродуктами. Таким має бути результат нашої спільної роботи. Працювати мають лише ті, хто легалізує свій бізнес», – наголосив Ігор Тимошенко.

І такі суб’єкти господарювання є, кажуть в управлінні Держпраці у Рівненській області. Вже півсотні підприємців виявили намір легалізувати свій бізнес.

За результатами засідання центру заступник голови ОДА доручив посилити боротьбу із нафтовими «нелегалами».

Для цього встановлюватимуть власників земельних ділянок, які дозволили на своїй території нелегально торгувати нафтопродуктами. Їх штрафуватимуть.

В свою чергу рятувальникам надаватимуть оперативну інформацію з «гарячої лінії», куди звертаються жителі області стосовно виявлення незаконних АЗС. Це стане підставою для здійснення перевірок цих об’єктів, адже вони можуть нести небезпеку для людей.

Рейди мобільних груп будуть проводитися вдень і вночі, а також на вихідні.